Logo kujundus ja firmagraafika

Ettevõtte logo kujundamine pole lihtsalt logo disain – see on Sinu visuaalne nägu, mis jääb meelde ja jutustab lugu. Seepärast on väga oluline teistest erineda ning olla omanäoline!

Teeme nii, et sinu kliendid usaldaksid ja mäletaksid Sind! Lisaks firma logole mängivad suurt rolli ka Sulle iseloomulikud värvid, kirjatüübid ja detailid. Meie aitame sind firmagraafika ning logo kujundamisel.

Logo kujundamise hind

Lihtsa logo kujunduse hind algab 200 eurost. Aitame alati lisaks logo kujundamisele ka välja valida iseloomulikud värvitoonid ja kirjatüübid sinu ettevõttele! Täpsema hinnapakkumise saamiseks kirjuta meile oma visioon või algne idee ning kirjelda lühidalt ka millega su ettevõte tegeleb. Saadame hinnapakkumise 24h jooksul!

Kaua võtab logo kujundus aega?

Lõpliku logo kujunduse üritame Teile edastada 5-7 tööpäevaga!

Logo kujundamisel on erinevaid võimalusi

Erinevat tüüpi logosid saab jaotada seitsmesse kategooriasse:

1. Logo stiil - Embleemid

Embleemid on logokujunduse vanimad tüübid. Sellel logotüübil on geomeetrilise kujundi sees tekst, sümbol või kujutis. Need on sageli detailirikkamad kui muud tüüpi logod, ning annavad teie kaubamärgile ametlikuma ilme.

2. Logo stiil - Piktogrammid

Piktogramm on kujutis, mis kasutab andmete esitamiseks pilte või sümboleid. Näiteks saab välja tuua Apple ja Twitteri logo.

3. Logo stiil - Abstraktne logo

Abstraktne logo on kujund või kujundite kombinatsioon, mis ei pruugi midagi tähendada ja on tehtud kujutisest ilma tähtedeta.

4. Logo stiil - Sõnalogo

Sõnalogo

Pixelstudio OÜ

Aitame teil luua eristuvaid ja meeldejäävaid reklaammaterjale. 

KONTAKT

info@pixelstudio.ee

TEENUSED

Pixelstudio pakub graafilise disaini teenuseid.